Üha suuremat mõju omavad soovitussüsteemid e-maili turunduses, kus personaalsus on viidud võimalikult kõrgele tasemele. Masskirjad ja üksikute tunnuste alusel segmenteeritud e-kirjad ei täida tänastes konkurentsitingimustes enam oma turunduseesmärki. Sel juhul saavad sajad kui mitte tuhanded eri profiiliga inimesed samad või sarnased pakkumised. Klient pöörab aga tähelepanu ja sooritab ostu siis, kui ta saab pakkumise konkreetselt tema huvidest lähtuvatele toodetele või teenustele.

Soovitussüsteem õpib klientide ajaloolisest ostukäitumisest, loob selle põhjal kliendi profiili ja moodustab igale kliendile personaalse e-maili talle relevantsete pakkumistega. Lahendusega viiakse personaliseerimine indiviidi tasandile. Tegemist on tehisintelligentse süsteemiga, mis võimaldab:

STACCi e-maili soovitusüsteemide partner on Smaily. Smaily on sihilikult lihtne e-mailiturunduse platvorm, mis on loodud väga erinevas suuruses ettevõtete vajadusi silmas pidades. Auhinnatud lohista ja aseta redaktori abil saavad kasutajad luua silmatorkavaid ja omanäolisi uudiskirju selleks ridagi koodi kirjutamata.

Smaily kasutajatel on võimalus panna püsti automatiseeritud töövood, mille abil oma kontaktidele automaatseid tervitus e-kirju saata, neid tähtpäevade puhul õnnitleda, saata kinnituskirju ja hüljatud ostukorve meenutada. Suure hulga integratsioonide abil on Smaily ja muude platvormide vahel info sünkroonimine äärmiselt lihtne ja mugav. Parim osa – Smaily on suurematest konkurentidest keskmiselt 30% soodsam. Kui sinu küsimus seisneb meiliturunduses, siis vastuseks on Smaily!