Äriarendusjuht

Uuendusmeelne äriarendusjuht teab, kuidas äri kasvama panna, partnerlussuhteid ehitada ja ettevõte välisturgudele viia. Suurepärane, kui võtad varasemast kaasa asjakohase kontaktidevõrgustiku.

Vajalik on varasem kogemus IT-valdkonna äriarendus- või müügitöös ning suurepärane eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas, sh avalikud esinemised, aga ka oskus vormistada edukaid müügipakkumisi. Kasuks tuleb varasem kokkupuude masinõppe valdkonnaga.

Kandideerimiseks saatke oma CV work@stacc.ee.

Lisainfo: Evely Kukk, evely.kukk@stacc.ee

Omalt poolt pakume Sulle toetavat ja nooruslikku kollektiivi ning inspireerivat töökeskkonda Tartu Ülikooli Delta ettevõtlusmajas. Arengut soosivat organisatsioonikultuuri ja asjakohaseid enesetäiendamise võimalusi. Erinevaid meeskonnaüritusi, paindlikku tööaega ning loomulikult kõige eelneva taustal motiveerivat töötasu.

Meil on ette näidata kilomeetrite pikkune loetelu lahedatest tehisintellektide projektidest.

Oleme välja töötanud mõned kõige uuenduslikumad ja põnevamad tehisintellekti toega lahendused ettevõtetele nagu FoodDocs, Eurora, E-Agronom, Plumbr, ZeroTurnaround, Skype. Meie masinõppelahendused ulatuvad e-riigi Kratti programmist kuni KaubamajaCOOPi ja Rahva Raamatu personaalsete soovitussüsteemideni, NLP-lahendustest meediaseireks kuni personaliseeritud meditsiinirakendusteni. Valmistame masinaid Tšehhovi näidendite kirjutamiseks ja linnulaulu tuvastamiseks. Põnevaid projekte kui palju! 

STACCi liikmeks saades, saad sa osa enda uuest perekonnast.

Meie 30+ andmeinseneride meeskond koosneb noortest ja energilistest inimestest, kellele meeldib veeta koos aega ka väljaspool tööaega. Alati toimuvad mõned lõbusad sündmused: igapäevased terviseminutid, küpsetamine reedeti meie hubases köögis, akustilised kitarriminutid ja lauamänguõhtud on vaid väike osa meie seltsiellu siin STACCis.

Tööta moodsast kontorist või oma kodust

STACCi kaasaegne ja hubane kontor asub Delta ettevõtlusmajas, otse Tartu kesklinnas Emajõe ääres. Kui eelistad kodust kaugtööd teha, on see ka väga toetatud! Pakume ka spordikompensatsiooni, sagedasi meeskonnaüritusi ja motiveerivat tulemuslikkusega seotud palka.

Liitu meiega

Kui sind kõnetas see, siis ootame hea meelega sinu CV-d, LinkedIn või Github profiil.
work@stacc.ee. Lisateave: Evely Kukk, evely.kukk@stacc.ee