Andmeinsener

Kui Python on sulle tuttav ja soovid olla AI valdkonnas sees, siis on STACC parim koht! Meil on ette näidata kilomeetrite pikkune loetelu lahedatest tehisintellektide projektidest. Oleme välja töötanud mõned kõige uuenduslikumad ja põnevamad tehisintellekti toega lahendused alustavatele ettevõtetele nagu FoodDocs, Eurora, E-Agronom, Plumbr, ZeroTurnaround, Skype. Meie masinõppelahendused ulatuvad e-riigi Kratt-programmist Kaubamaja, COOP-i või Rahva..

Kui Python on sulle tuttav ja soovid olla AI valdkonnas sees, siis on STACC parim koht! Meil on ette näidata kilomeetrite pikkune loetelu lahedatest tehisintellektide projektidest. Oleme välja töötanud mõned kõige uuenduslikumad ja põnevamad tehisintellekti toega lahendused alustavatele ettevõtetele nagu FoodDocs, Eurora, E-Agronom, Plumbr, ZeroTurnaround, Skype. Meie masinõppelahendused ulatuvad e-riigi Kratt-programmist Kaubamaja, COOP-i või Rahva Raamatu personaalsete soovitussüsteemideni, NLP-meedia jälgimise lahendustest isikupärastatud meditsiinirakendusteni. 

STACCi andmeinsenerina on sul õigus kavandada, ehitada ja hooldada ML- ja tehisintellekti analüüsi edastavat andmete infrastruktuuri. Sinu igapäevased tegevused võivad hõlmata RESTful API-de loomist Pythonis (Flask, Django), pilvekeskkonnas teenuste loomist ja skaleerimist (Docker, AWS), ML-i töövoogude korraldamist (Apache Airflow), infrastruktuuri juurutamise ja haldamise automatiseerimist (Terraform, Ansible), haldamist andmebaasides (Postgres, MongoDB) jne.

Kui sa ei tea kõike eeltoodut, siis ära muretse. Tähtsam on motivatsioon õppida, samuti analüütiline ja probleemide lahendamise mõtteviis. Meie andmeteadlastest koosnev meeskond toetab sinu isiklikku kasvu. Kasutame häid arendusmeetodeid, paaride programmeerimist ja regulaarseid teadmussiirde seansse ainulaadse ja mängulise vormi kaudu, mida nimetatakse “Näljamängudeks”.

STACCi liikmeks saades, saad sa osa enda uuest perekonnast. Meie 30+ andmeinseneride meeskond koosneb noortest ja energilistest inimestest, kellele meeldib veeta koos aega ka väljaspool tööaega. Alati toimuvad mõned lõbusad sündmused: igapäevased terviseminutid, küpsetamine reedeti meie hubases köögis, akustilised kitarriminutid ja lauamänguõhtud on vaid väike osa meie seltsiellu siin STACCis.

STACCi kaasaegne ja hubane kontor asub Delta ettevõtlusmajas, otse Tartu kesklinnas Emajõe ääres. Kui eelistad kodust kaugtööd teha, on see ka väga toetatud! Pakume ka spordikompensatsiooni, sagedasi meeskonnaüritusi ja motiveerivat tulemuslikkusega seotud palka.

Kui sind kõnetas see, siis ootame hea meelega sinu CV-d, LinkedIn või Github profiil.

Kandideerimiseks saatke oma CV hiljemalt 30. augustiks work@stacc.ee.

Lisainfo: Karis Meister, karis.meister@stacc.ee