E-kaubandus

STACC arendab erinevaid tehisintellekti lahendusi e-kaubanduse valdkonnas äri tegevatele ettevõtetele.. Need võivad näiteks tuua e-poodi rohkem külastajaid, suurendada käivet, suurendades ostukorvi maksumust, ja lõpuks parandada ka kliendikogemust.

Iga uuenduslik idee või uus tehnoloogia maksab raha, seega on mõistlik enne investeeringu tegemist selle kasumlikkust hinnata. Seetõttu on meie meeskond välja töötanud kasumlikkuse kalkulaatori STACCi soovitussüsteemi jaoks, mille abil saate proovida erinevaid stsenaariume ja näha, kuidas see teie ettevõtte jaoks toimiks.

INFOREGISTER

SOOVITUSSÜSTEEM ONLINE -MÜÜGI SUURENDAMISEKS

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Amazon soovitab tooteid, mida võiksite osta? Soovitajasüsteemid uurivad käitumismustreid, et teada saada, mida veebipoe klient eelistab tootekollektsiooni hulgast, millega neil on varasem kogemus või mitte.

PERSONALISEERITUD EMAILIKAMPAANIA PÜSIKLIENTIDELE

Suur hulk turundajaid segmenteerib oma kliente konkreetsete funktsioonide alusel ja saadab igale segmendile erineva sisuga isikupärastatud e -kirja. Kujutage ette, et viite isikupärastamise tasemele, kus iga klient on omaette segment ja saab postkasti spetsiaalselt talle suunatud eripakkumisi.

MASINÕPPE RAKENDATAVUSE ANALÜÜS

Iga veebipood, mis soovib turul silma paista, peaks kaaluma masinõppe rakendamist, sest konkurentsis püsimiseks peab oma kliente üha paremini tundma, tegema ärieesmärkide täitmiseks täpseid juhtimisotsuseid ja tagama kvaliteedi. tooteid ja teenuseid.

XS MÄNGUASJAD

Soovitussüsteem kliendi eluaegse väärtuse maksimeerimiseks

SELVER

Võrguühenduseta soovitajate süsteem isikupärastatud e -posti turunduskampaaniate jaoks

GLOBALSOCCERSTORE.COM

Online-soovitajate süsteem, mis ühendab endas nii üles- kui ka ristmüügi võimalused