Personaalmeditsiin

STACC töötab välja mitmesuguseid andmeteadusel ja masinõppel põhinevaid lahendusi, mis aitavad kaasa ennetavale, ennustavale ja osaluspõhisele tervishoiusüsteemile. Võtke meiega ühendust ja arutame võimalusi personaliseeritud meditsiini valdkonnas.

ANDMETE TEISENDAMINE OMOP VORMINGUSSE

Terviseandmete teisendamine ühiseks andmemudeliks loob eelduse erinevatest allikatest pärinevate andmete süstemaatiliseks analüüsimiseks ja võimaldab kasutada erinevaid selle konkreetse mudeli jaoks välja töötatud tööriistu.

TEKSTI ANALÜÜTIKA

Erinevad tekstianalüüsi tööriistad võimaldavad muuta teksti kvantitatiivseteks andmeteks, see tähendab muuta seda arvutuste jaoks sobivaks vorminguks. Nii saab tekstidokumente kiiresti otsida ja analüüsida, lisaks aitab tekstianalüüs tuvastada, hallata ja muuta isikuandmeid anonüümseks, mis on vajalik muudetud üldise andmekaitsemääruse kontekstis.

TERVISEANDMETE VISUALISEERIMINE

Terviseandmete muutmine väärtuslikuks teadmiseks nõuab andmete kogumiseks ja tõlgendamiseks õigeid meetodeid. Andmete visualiseerimine võimaldab tugineda suurele hulgale andmetele kompaktses ruumis. Selle asemel, et kulutada tunde lõputute andmeridade läbimiseks, tõlgendavad visualiseerimislahendused andmeid kiiresti ja tõhusalt.

EESTI HAIGEKASSA

Eriarstiabi maksumuse ja haigekassa finantsnäitajate visualiseerimine

TARTU ÜLIKOOLI EESTI GEENIVARAMU

Genoomikeskuse andmete teisendamine OMOP-vormingusse