Idufirma: Tule kandideeri koos Eesti juhtiva masinõppe ja andmeteaduse ettevõttega STACC EASi innovatsiooniprogrammi

Esita taotlus koos meiega EASi rakendusuuringute programmi, et saada kuni 80% rahastust oma projektidele vahemikus 100 000 kuni 150 000 eurot.

Arendada uuenduslikke tooteid

Igas suuruses ettevõtted on oodatud

Miks teha meiega koostööd?

Meie portfelli kuuluvad edukad andmeteaduse ja masinõppe projektid paljude Eesti idufirmadega: FoodDocs, E-Agronom, Eurora Solutions, Messente Communications, Balti Meediamonitooringu Grupp, Mifundo, MS Skype, Zeroturnaround, Reach-U, Wise, Plumbr, KappaZeta, Texta. STACC on täiustanud nende ettevõtete põhitehnoloogiat masinõppe ja andmeanalüüsi võimalustega.

Me aitame teil saada 70% rahastust:


 • Rakendusuuringute läbiviimiseks
 • Toote või teenuse arenduseks
 • Teostatavusuuringu läbiviimiseks
 • Intellektuaalomandi esmakaitseks

Töötage koos 2 Eesti Ükssarviku partneriga: Skype ja Wise


Me ei paku ainult suurepärast tehnoloogiat, vaid aitame koos taodelda EASi teadus- ja arendustegevuse rahalisi vahendeid. Viimase kahe aasta jooksul on STACC aidanud kirjutada ettepanekuid summas 3,2 miljonit eurot ja teostanud projekte 2,15 miljoni euro väärtuses. Meie taotluste õnnestumise protsent on olnud peaaegu 100%!

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) rahastus rakendusuuringute programmi väikeprojektide toatlusvoorus jääb vahemikku 100 000 kuni 150 000 eurot ning on mõeldud uuendusliku tehnoloogia, toodete või teenuste arendamiseks, intellektuaalomandi esmakaitseks ning tehnoloogilise teostatavuse õppimiseks.

Tutvu programmiga siin:
https://eas.ee/grants/rakendusuuringute-programmi-vaikeprojektide-taotlusvoor/


STACC pakub järgmisi teenuseid:

 • Nõuete analüüs
 • Tehnilise teostatavuse uuringud
 • Andmete analüüs
 • Masinõppe mudelite ja algoritmide arendamine
 • Andmete töövoog (data pipelines) ja tehisintellekti toetav infrastruktuur
 • AI analüütika
 • Andmete visualiseerimine ja interaktiivsed näidikulauad (dashboard)

Aitame koostada eduka arengukava, kindlustada rahastuse ja seejärel oma lubadused täita. Võtke meiega ühendust ja arutame teie vajadusi ja rahastamisvõimalusi!
sales@stacc.ee.

Meie kliendid räägivad

“STACC on koostöös Coopiga välja töötanud erinevaid soovitussüsteemide lahendusi. Kõige rohkem hindame STACCi tiimi juures head ja sujuvat koostööd. Kui otsite oma ettevõttele AI või masinõppe lahenduste partnerit, siis STACC on parim valik!”

Maarika Haavistu, E-teenuste arendusjuht, Coop Eesti

“Koostöö, selle intensiivsus ja kvaliteet olid väga kõrgel tasemel ning on jätkuvalt eeskujuks ka teistele (RIA) projektidele. STACCi osalejad mõtlesid aktiivselt kaasa, esitasid lisaks tellitule ka oma ettepanekuid täiendavate funktsionaalsuste osas, mis mahtusid projekti ajakavasse ning eelarvesse. Tunnen heameelt ja soovitan!”

Toomas Möder, RIA projektijuht

“Koostöö STACCiga oli väga viljakas tänu seal töötavate spetsialistide kõrgele tasemele. Loomulikult ei saa mainimata jätta ka taustastruktuure, kes aitasid võimalikult sujuvale protsessile tugevalt kaasa.”

Raul Sirel, TEXTA kaasasutaja

Tehisintellekt teeb teatrit: Kuidas STACC pani robotid Tšehhovi stiilis näidendit tegema?

Kas teadsid, et robotid ei ole ainult põrandapesijad ja muu musta töö tegijad? Nendega saab veel palju põnevaid asju teha, näiteks teatrit. Robotite põrandapesemise ja muruniitmise kultuse murdmiseks võttis MEDIT-i teadur Liina Keevallik enda südameasjaks teha robotitega midagi iseäranis kultuurset ja ilusat – robotiteatrit.

robotiteater