Veebimeedia

STACC arendab veebimeedia valdkonnas tegutsejatele erinevaid tehisintelligentseid lahendusi oma äri efektiivistamiseks ja konkurentsivõime tõstmiseks. Võta meiega ühendust ja arutame lähemalt koostöövõimalusi.

SOOVITUSSÜSTEEM KASUTAJAKOGEMUSE PARANDAMISEKS

Iga uudisteportaali eesmärk on lugejat kauem lehel hoida ning teda ka edaspidi portaali tagasi meelitada. Seda on võimalik saavutada kasutaja lugemiskogemuse viimisega uuele tasemele, tehes kasutaja käitumise põhjal personaliseeritud soovitusi ehk soovitades konkreetsele lugejale just tema jaoks asjakohaseid uudislugusid.

TEKSTIANALÜÜTIKA

Erinevad tekstianalüütika tööriistad võimaldavad tekste nii-öelda kvantifitseerida ehk muuta arvutuste jaoks sobivale kujule. Seeläbi saab tekstidokumente muuta kiiresti otsitavaks ja analüüsitavaks, samuti aitab tekstianalüütika uuenenud andmekaitseseaduse kontekstis isikuandmeid tuvastada, hallata ja anonümiseerida.

MASINÕPPE RAKENDATAVUSE ANALÜÜS

Masinõppe kasutuselevõttu võiks kaaluda iga uudisteportaal, mis soovib turul eristuda, sest konkurentsis püsimiseks peab üha enam tundma oma klienti, langetama ärieesmärkide täitmiseks täpseid juhtimisotsuseid ning tagama toodete ja teenuste kvaliteedi. Masinõpe teeb selle töö sinu eest ära.

ÄRIPÄEV

Tööriist tekstide automaatseks märgistamiseks – lahendus leiab teksti jaoks automaatselt märksõnad, saab määratleda märksõnad, mida tekstis ei esine, kuid mis on teksti sisuga seotud

CV-ONLINE

Tekstianalüüsil põhinev soovituste süsteem tööotsijatele asjakohaste töökuulutuste leidmiseks

INFOREGISTER

Masinõppesüsteem, mis selgitab ajaloolistest andmetest õppides välja optimaalse käitumismustri ja annab soovitusi, milliseid samme peaks spetsialist parima võimaliku tulemuse saavutamiseks tegema

ÕHTULEHT

Tööriist kommentaaride sisu sobimatuse (solvav, rassistlik, vägivaldne jne) automaatseks hindamiseks