Karl Kevin – andmete maailma sukeldumine koos STACCiga

Karl Kevin – andmete maailma sukeldumine koos STACCiga

Esimest korda STACCi kontorisse tulles oli mul sees üpris tajutav närvilisus. Liitumine nii maineka ettevõttega ilma professionaalse kogemuseta Pythonis või suurte andmepipeline’dega tundus nagu samm tundmatusse maailma. Õnneks olid kartused kiired kaduma, kui kogesin sooja vastuvõttu, põhjalikku sissejuhatust ning kohest võimalust asuda aktiivselt päriseluliste projektide kallale. Ei läinud kaua aega, kui sain aru, et STACC ei ole lihtsalt töökoht, vaid toetav keskkond, kus õppimist ja kasvamist julgustatakse igal sammul.

STACC-i eristab mitmekülgne kliendibaas, mis hõlmab suuresti energeetika ja kaubanduse valdkondi. Teeme koostööd tööstusharude suurimate tegijatega, et välja töötada uuenduslikke lahendusi. Erinevalt rutiinsetest ülesannetest pakub iga STACC-i projekt uut avastamisrõõmu, olles sealjuures tähendusrikas, sisendades meie töösse eesmärgi- ja väärtustunnet.

Üks STACCi kõige ahvatlevamaid eeliseid on suurepärane töökeskkond Tartu Ülikooli Delta hoones. Lähedus ülikooliga hõlbustab üliõpilastel töö ja akadeemiliste kohustustega sujuvalt hakkama saamist ning elavdab õhkkonda koostööks ja õppimiseks. Läbi uusimate tehnoloogiate kasutamise ja pideva piiride nihutamise pakub STACC ideaalset platvormi ka professionaalseks kasvuks ja arenemiseks. Kas siis tehniliste oskuste täiustamiseks või uusimate meetodite uurimiseks, arenemisvõimalusi on küllaga.

Lisaks on STACC-i kolleegide vaheline tihe suhtlus tõeliselt tähelepanuväärne. Alates kaasahaaravatest meeskonnatöö üritustest kuni spontaansete koosviibimisteni. See loob toetava kollektiivi ja mõnusa keskkonna, kus töötada. Lisaks propageeritakse ettevõttes aktiivset elustiili, mis minule kui spordihuvilisele väga meeldib. Aktiivne kogukond soodustab nii vaimset kui füüsilist tasakaalu. Näiteks treenime praegu üheskoos Tipust Topini jooksuvõistluseks (kuhu meil võib-olla on veel üks vaba koht, kui keegi liituda soovib). Meeskonnatöö ja hea seltskond iseloomustab STACCi olemust. Siin kohtub professionaalne tipptase isikliku eneseteostusega.

Lisaks suurepärasele töökultuurile pakub STACC hulgaliselt hüvesid, mis loovad hea keskkonna töötamiseks. Suupistete rohkus ja kvaliteetne kohvimasin hoiavad energiataseme kõrgel, samas kui kontori asukoht muudab selle ideaalseks neile, kes veel õpinguid lõpetavad. Suur toetus valdkonnaalaseks arenguks tagab selle, et iga tiimiliige püsib pidevate tehnoloogiliste muutustega kaasas või on neist isegi sammu võrra eespool.

Kokkuvõttes soovitan kõigil, kes otsivad arendavat ja vaheldusrikast karjääri andmeteaduses, kaaluda liitumist STACCiga. Tähendusrikas töö, toetavad kolleegid ja värskendav keskkond teevad sellest suurepärase koha isiklikuks ja professionaalseks arenguks. Neile, kes soovivad oma teekonda selles valdkonnas alustada, otsib STACC praegu kirglikke andmeteaduse praktikante, kes on valmis astuma põnevale avastusretkele.

Liitu meiega STACCis, kus iga päev toob uusi võimalusi!