Lahendused

Meie tooted ja teenused lahendavad probleeme ja optimeerivad protsesse erinevates ärivaldkondades. Valige see, mis teid huvitab, ja lugege lähemalt.

E-kaubandus ja soovitusmootorid

Arendame e-kaubanduse ettevõtetele erinevaid tehisintellekti lahendusi. Need tehisintellekti lahendused võivad tuua e-poodi rohkem külastajaid, suurendada käivet, suurendades ostukorvi maksumust ja parandada kliendikogemust.

Meedia ja väljaanded

Iga veebiväljaande eesmärk on hoida lugejat uudistesaidil nii kaua kui võimalik ja meelitada teda tulevikus tagasi. Seda on võimalik saavutada, viies kasutaja lugemiskogemuse uuele tasemele, kasutades isiklikke soovitusi, mis põhinevad kasutaja käitumisel.

Tööstuse automatiseerimine

STACC töötab välja erinevaid tehisintellekti lahendusi tööstusettevõtetele, et parandada äritegevust ja suurendada konkurentsivõimet. Võtke meiega ühendust ja arutame koostöövõimalusi.

Avalik sektor

STACC on edukalt rakendanud oma andmeteaduse ja masinõppe kompetentsi avalikus sektoris, et töödelda andmemahtusid ja töötada välja uusi lahendusi. Võtke meiega ühendust, kui soovite meie kogemustest kasu saada.

Personaalmeditsiin

STACC töötab välja mitmesuguseid andmeteadusel ja masinõppel põhinevaid lahendusi, mis aitavad kaasa ennetavale, ennustavale ja osaluspõhisele tervishoiusüsteemile. Võtke meiega ühendust ja arutame võimalusi personaliseeritud meditsiini valdkonnas.