STACCi seminar: E-mailide personaliseerimine soovitussüsteemi abil

STACCi seminar: E-mailide personaliseerimine soovitussüsteemi abil

Erinevate turundusvõtete kõrval on e-kiri üheks ehk kõige mõjusamaks kliendini jõudmise viisiks. Turundusvõtte miinuseks on aga see, et e-kampaaniaid tuleb inimese postkasti mitmeid päevas. Info ülekülluses ei pruugita neile isegi reageerida. Seega tekib küsimus, kuidas panna potentsiaalne klient sinu kirja vastu huvi tundma?
Kui efektiivne su kiri postkastis on, sõltub juba oskusest eristuda ja oma tooteid või teenuseid e-kirja teel müüa. Kuidas siis köita oma e-kirjaga inimese tähelepanu nõnda, et see viiks soovitud eesmärgini – ostu sooritamiseni? Võtmesõnaks on e-kirja personaliseerimine. Kõige efektiivsemalt saab seda teha, kasutades ärispetsiifilist soovitussüsteemi.
Suur hulk ettevõtete turundajaid segmenteerib oma kliendibaasi konkreetsete tunnuste alusel ning saadab igale segmendile eri sisuga personaalse e-kirja. Kõige tõhusam ning aja- ja kuluefektiivsem on viia soovitussüsteemi kaudu personaliseerimine tasandile, kus iga klient on ise segment. Seeläbi saab klient postkasti pakkumised, mis on loodud tema varasemaid eelistusi ja ostukäitumist arvesse võttes.
Kui sind huvitab, kuidas soovitussüsteemi abil oma e-kampaaniad uuele tasemele viia, oled oodatud seminarile, kus arutame teemadel:
– Mis on soovitussüsteemid ja kuidas need toimivad?
– Millistes müügi- ja turundustegevustes saab soovitussüsteemi rakendada?
– Millised on levinumad soovitusmudelid?
– Kuidas toimub soovitussüsteemi loomine ja arendamine?
Seminari toimumisaeg ja -koht:
6. september kell 10:00-12:00
Technopolis Ülemiste
Lõõtsa 6, Tallinn (sissepääs A ja D uksest)
2. korrus, Zappi seminariruum
Parkimine: http://ulemistecity.ee/parking-logistics/parkimine/
Seminarist osavõtt on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreeri oma osalus hiljemalt 3. septembril, kasutades allpool olevat vormi.
Lisainformatsioon:
Annet Muru
annet.muru@stacc.ee
+372 5323 5266

Error: Contact form not found.